MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7574238
nr 757 4238
Byrå
1800-tal, bemålad, längd: 88, djup: 43, höjd: 101, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 maj 2012
kl 19:35:04
250 kr
500 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.200 kr